BETON – Szczecińskie Spotkania z Popkulturą, 18 listopada 2017

Wraz z organizatorami Spotkania zapraszamy na: prelekcje, spotkania z twórcami, warsztaty, giełdę komiksów, gry, cosplay. To wszystko w Szczecinie w dniu 18 listopada 2017.

Uczestnikami spotkań będą, między innymi:
Hubert Ronek – grafik i twórca komiksów, który współpracuje ze „Studio Domino” Sp. z o.o.
Piotr Drzewiecki – grafik, twórca komiksów, jeden z pierwszych założycieli „Studio Domino” Sp. z o.o., współredaktor i kierownik artystyczny pierwszych numerów magazynu „Znakomiks”
niżej podpisany – fan i kolekcjoner komiksów, współzałożyciel „Studio Domino” Sp. z o.o., redaktor naczelny magazynu „Znakomiks”

Zapraszam w imieniu organizatorów,
Andrzej Baron

Więcej informacji znajdziecie tutaj www.pop-art.org.pl/beton

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

Komplety magazynu „Znakomiks” z oryginalnymi rysunkami – 2

Razem z Karoliną Klein (Tadych) przygotowaliśmy zestawy magazynu „Znakomiks”. Każdy zestaw kompletuje całą serię komiksu „Jen” autorstwa Karoliny, z jej rysunkami oraz moimi dialogami. Do każdego zestawu dołączony zostanie oryginalny rysunek wykonany i podpisany przez Karolinę. Zestawy będą dostępne w SD, a podczas Festiwalu Komiksu w Łodzi, dzięki grzeczności, na stoisku Ongrysa.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

Komplety magazynu „Znakomiks” z oryginalnymi rysunkami – 1

Razem z Piotrem Drzewieckim przygotowaliśmy zestawy magazynu „Znakomiks”. Są to zestawy kompletujące wszystkie odcinki serii „Powrót Czarta” z moim scenariuszem i rysunkami Piotra. Do każdego zestawu dołączony zostaje oryginalny rysunek A4 narysowany i podpisany przez Piotra. Komplety są dostępne w SD, a podczas Festiwalu Komiksu w Łodzi, dzięki uprzejmości, na stoisku Ongrysa.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

„Dziewanna, szczury i inne historie”

„Dziewanna, szczury i inne historie” to tytuł kolejnej publikacji z cyklu „Przebudzone legendy” Adama Święckiego. Tym razem scenariuszowo wsparł go Robert M.Heske. Wydawcą tomu jest Timof i cisi wspólnicy. Premiera w tym miesiącu. Jest to nawiązanie do i kontynuacja serii, której publikację wiele lat temu rozpoczęło Studio Domino Sp. z o.o. Szczerze polecam.

Więcej na temat komiksu można przeczytać tutaj: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/przebudzone_legendy/1-w2

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

Andrzej „Napalony-na-komiks” Janicki w magazynie „Znakomiks”

Akcja zbierania funduszy na wydanie antologii „Andrzej Janicki: napalony na komiks”, przeprowadzona na portalu wspieram.to, zakończyła się sukcesem. Album zostanie wydany a wspierający otrzymają wiele ciekawych i wartościowych bonusów.

Premiera albumu ma nastąpić podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa w dniach 18-21 maja 2017. Będzie on dostępny na stoisku jego wydawcy firmy Ongrys.

Fanów twórczości Andrzeja Janickiego, szczególnie tych młodszych, zachęcamy do zapoznania się z jego rysunkami wykonanymi do serii „Kołysanka”, która w latach 2000-2002 była publikowana na łamach magazynu „Znakomiks”. Jest to 69 stron, z czego 12 narysował Piotr Drzewiecki a 57 Andrzej Janicki.

Magazyn jest jeszcze dostępny w dobrych internetowych sklepach komiksowych oraz u wydawcy „Studio Domino” Sp. z o.o.

Podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa będziecie mogli nabyć go na stoisku Wydawnictwa Ongrys.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy