Recenzja „Krainy Herzoga”

Na łamach internetowego magazynu Esensja zamieszczono recenzję pierwszego tomu serii komiksowej „Kraina Herzoga” Dominika „Lucka” Szcześniaka i Huberta Ronka.

Autorem recenzji jest Daniel Gizicki, a można ją przeczytać tutaj.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

„Przebudzone legendy” akt 2 „Lewiatom”

W sprzedaży znajduje się drugi tom serii komiksowej Adama Święckiego pt. „Przebudzone legendy”. Drugi akt tej serii nosi tytuł „Lewiatom”.

Gdzieś w zaciszu domostw, w umysłach nieznanych nam starszych ludzi, tętnią swoim własnym życiem. Na przestrzeni lat przekazywane jedynie ustnie, gromadzą fakty i zdarzenia, rozwijają wątki i przygody tajemniczych postaci. Próżno zastanawiać się, które z nich zawierają ziarno prawdy. Przyznać można jedynie, iż zazwyczaj niosą ukrytą naukę.

Druga część „Przebudzonych legend” przedstawia jednego z czartów, które są bodajże najbardziej popularnymi bohaterami ludowych podań. Pielgrzym, bo o nim mowa, ma teraz szansę by poprzez komiks dotrzeć do czytelnika.

Komiksu szukajcie w salonach EMPiK (na stoiskach z prasą komiksową), w specjalistycznych sklepach, w sklepach internetowych, a także w naszym sklepie.

Patronem, medialnym tej publikacji jest Aleja Komiksu.

 

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

2 luty 2006 – oficjalny start

Uwaga! Rabat!

Z okazji oficjalnego uruchomienia naszej witryny internetowej, proponujemy wszystkim czytelnikom komiksów możliwość zakupienia naszych publikacji z rabatem w wysokości 10%.

Pamiętajcie też, że pokrywamy koszty wysyłki komiksów pocztą zwykłą pod każdy adres na terenie Polski.

Pełną ofertę wydawniczą oraz szczegóły dotyczące sposobu zamawiania znajdziecie w „Sklepie”.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy