Patronujemy grze Venatios.

Venatios to pierwsza polska, w pełni obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowa gra karciana. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, gracz ma do dyspozycji efektowny, interaktywny interfejs gry, przez który może zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami. Tak jak w każdej karciance, w Venatios gracze kolekcjonują karty, budują talie i wyzywają znajomych na pojedynki w celu sprawdzenia swoich umiejętności.

Gracz ma do dyspozycji trzy rodzaje postaci: wojownika, maga i strzelca. W zależności od dokonanego wyboru musi przyjąć różne strategie gry, gdyż wszystkie postaci różnią się od siebie.

dzisiaj prezentujemy wojownika – bohatera posiadającego dużą siłę i potrafiącego zadać duże obrażenia, jednak wojownik nie może atakować bezmyślnie. Jeżeli od razu zaatakuje całą swoją siłą, nie będzie miał energii by ponowić swój atak. Gracz będący wojownikiem musi w przemyślany sposób dobierać broń, aby zachować ciągłość ataków i wykorzystać swą siłowa przewagę w celu szybkiego unicestwienia wroga.

Gra wystartuje już niedługo!

http://venatios.pl

Zaszufladkowano do kategorii Newsy

„Dogmat” tom 2

Łukasz Chmielewski (scenariusz) i Piotr Białczak (rysunek) kontynuują pracę nad serią „Dogmat”. Podkręcają tempo akcji. Łamigłówkę rozbudowują o kolejne elementy. Szczególnie o te z przeszłości … dalszej i bliższej. Na szachownicy pojawiają się nowe pionki, a niektóre ze starych zostają wyeliminowane. Figury, w rekach (umysłach) których mogą kryć się klucze do rozwiązania narastającej zagadki powoli ukazują swoje oblicza i swoje natury. Pojawiają się odniesienia do przestrzeni paranormalnej/nadnaturalnej. Jednak pytanie – czy zawsze czarne jest czarne, a białe jest białe…? – będzie nadal nurtować czytelnika. Podobnie jak to, czym jest materiał zawarty na płycie CD, w posiadanie której chce wejść tak wielu.

Sześćdziesiąt stron drugiego tomu jest już gotowych w czerni bieli. Piotr Białczak rozpoczął ich kolorowanie.

„Studio Domino” Sp. z o.o. planuje wydanie tego tomu jeszcze w tym roku. Tymczasem, przedstawiamy dwie plansze komiksu. Wkrótce pokażemy ich kolorowe wersje. Zaprezentujemy też projekt okładki oraz kilka kolejnych stron.

Więcej informacji już niedługo.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy