Znakomiks nr 13

Miło mi poinformować, że po długiej przerwie „odmrażamy” magazyn ZNAKOMIKS.

Czas naszej nieobecność na rynku wykorzystaliśmy na dokonanie modyfikacji wizji magazynu. Ideą przewodnią „odmrożonego” ZNAKOMIKSu jest prezentacja polskich młodych i początkujących twórców lub nowych pomysłów ich bardziej znanych i doświadczonych kolegów obok prac profesjonalistów z Kraju i z za granicy. Nawiązaliśmy kontakty z wieloma twórcami w kraju i za granicą, którym taka wizja spodobała się, i którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Ich prace będą się sukcesywnie pojawiały na łamach pisma.

„ZNAKOMIKS – Magazyn Komiksowy” nr 13 to 72 strony, z czego 40 w kolorze!; nakład 1.000 egzemplarzy; cena 27,70 zł (w tym 7% VAT); adresowana grupa wiekowa: 16+; dystrybucja: salony prasowe EMPiK oraz zachodniopomorskiego oddziału RUCH, merlin.pl, wszystkie znaczące księgarnie komiksowe stacjonarne i internetowe, dystrybucja własna poprzez www.znakomiks.com.pl; warunki współpracy opisane na naszej stronie www.

Premiera numeru 13 odbędzie się podczas Festiwalu Komiksu w Łodzi 2008.

W numerze tym znajdziecie prace następujących twórców: Liam Sharp we współpracy z Andrzejem Janickim, Andrzeja Janickiego, Pata Milsa z Clintem Langleyem, Artura Suydama z Bobem Burdenem, Sdzia, Empro, Huberta Ronka, Danmaxa (młody twórca z Ukrainy), Adama Mateji z Ireneuszem Mazurkiem, Daniela Grzeszkiewicza, Karoliny Tadych z Andrzejem Baronem. Do tego teksty o profesjonalizmie, twórczości czytelników, porady profesjonalisty, notki o twórcach i od twórców.

Magazyn będzie oprawiony w dwie okładki. Autorem grafiki wykorzystanej na okładkę „A” jest Liam Sharp. Okładkę „B” namalował Andrzej Janicki.

Zapraszamy również do obejrzenia przykładowych stron.

Zaszufladkowano do kategorii Newsy