O firmie/współpraca

„Studio Domino” sp. z o.o. prowadzi szeroki zakres usług:

Ilustracje:

Wykonujemy wszelkiego rodzaju ilustracje, przede wszystkim w postaci cyfrowej. Między innymi są to: ilustracje do książek, bajek, katalogów, projektów na koszulki, okładki na płyty CD, karty pocztowe, karykatury, itp. Tworzymy rysunki proste (dla grafik i animacji Flash’A) jak również skomplikowane (do gier karcianych, okładek na gry, itp.). Wykonujemy koncept art’y wykorzystywane do gier komputerowych, rysunki, tła oraz storybordy.

Poligrafia:

Zajmujemy się składem (DTP) publikacji każdego rodzaju – książek, katalogów, ulotek, magazynów, wizytówek, teczek i listowników. Tworzymy identyfikację wizualną firm. Przygotowane przez nas projekty są gotowe do druku.

Strony WWW:

Wykonujemy projekty oraz oprogramowanie stron i serwisów internetowych.

******

Redakcja „Znakomiks – Magazyn Komiksowy” zaprasza do współpracy.

1. Jesteśmy zainteresowani krótkimi historiami, jak również dłuższymi w odcinkach.
2. Interesują nas prace twórców pracujących samodzielnie lub zespołowo.
3. Jeżeli poszukujecie artysty do swojego scenariusza lub, jeżeli wolicie rysować do scenariusza napisanego przez kogoś innego, to spróbujemy Was skontaktować, tak by strona artystyczna odpowiadała scenariuszowi. Decyzję o ewentualnej współpracy pozostawimy Wam. W momencie, gdy uda się Wam doprowadzić projekt do końca, chcemy mieć szansę na jego ocenę oraz opublikowanie.
4. Tematyka Waszych prac może być różnorodna.
5. Nasze zainteresowanie nie ogranicza się jedynie do komiksu. Do współpracy zapraszamy również ilustratorów oraz grafików.
6. Naszym zamiarem jest prezentowanie początkujących twórców obok profesjonalistów.
7. Zespół redakcyjny naszego wydawnictwa nie jest liczny. Dlatego, w tym miejscu prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość, jeżeli odpowiedź nadejdzie z opóźnieniem.
8. Na koniec, bardzo ważna uwaga. Ze względu na przyjętą formułę magazynu „Znakomiks”, naszym zamiarem jest prezentowanie zdolnych twórców, nowych talentów a nie zamawianie ich prac w celu publikacji. Magazyn tworzony jest z zamiłowania do komiksu, a nie z chęci wygenerowania zysku. Jest on przedsięwzięciem samofinansującym się. Nie jesteśmy w stanie zaoferować Wam wynagrodzenia. Dajemy Wam natomiast szansę przedstawienia Waszych prac obok profesjonalistów, którzy doceniają zapał i potencjał twórczy artystów na tak zwanym dorobku.
9. Inaczej wygląda sprawa publikacji albumów. W tym wypadku, odbywa się to na podstawie umowy wydawniczej uwzględniającej wypłatę honorarium dla twórców.